Mercedes forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

+2
Doctorupizdii
Carmine BOSSul cONSTANTEI
6 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Mar Mar 09, 2010 5:05 pm

Nu mai loc de ele frate, la o prima vedere ai avea impresia ca nu traim in tara loganului si a faimosului (deja) Duster. Forumuri mercedes peste forumuri mercedes :

-gaozari batrani, uzati, "umiliti" (cum se autodeclara) : www.clubMB.ro

-gaozari tineri si sprintzari : www.benzforum.ro

-gaozari morti de mult : www.mercedesforum.ro

Ii anunt pe aceasta cale ca exista un singur forum valabil, viabil cu useri si trafic .... ala de unde au iesit pe usa din dos.

In concluzie : MUIE !

""Cu aceasta ocazie vreau sa ii salut pe colegii de pe benzforum.ro . Va doresc multa liniste si cat mai multe informatii de buna calitate pentru posesorii de MB din Romania.Sper ca urmatoarele intalniri sa fie sub patronajul ambelor forumuri .
Tot cu aceasta ocazie vreau sa ii multumesc lui Fane si lui Alex ca au eliminat cei 2 maimutoi pe nume carmine si mircea de pe acest forum prin ban permanent .
Sper ca la proxima ocazie sa ii intalnesc pe cei 2 si face to face si sa ii aud cand ma jignesc in fata .
Am vazut ca si colegii de pe benzforum au facut acelasi lucru ca si noi , adica tot ban permanent."
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Doctorupizdii Mar Mar 09, 2010 9:36 pm

La asta subscriu... le-am facut si io adunarea mai ieri, si inca nu e gata circu...sa vedetzi voi cite mai apar, acu incepe circu, pina acu a fost labareala... Io gaozar batrin nu sint, poate gaozopizda, ca am si futut, am si fost futut, ceea ce e un echilibru. Pe usha din dos au ieshit citziva, da mai dai in pula mea, asha au vrut ei, nu ? Nu ne impiedica sa ne dixtram. Concluzia nu e muie, e LABA. Peste tot e laba, da ne place, ce pulili mele... e a noastra.

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Desmosedici Mier Mar 10, 2010 12:43 am

Futere non futere, labam necesarum est... Maximus! Dixit! Strangelove, nimic, moncher?
Desmosedici
Desmosedici

Mesaje : 50
Data de inscriere : 07/03/2010
Varsta : 113
Localizare : In cocar cu liftu'!

Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Vizitato Mier Mar 10, 2010 12:55 am

Desmosedici a scris:Futere non futere, labam necesarum est... Maximus! Dixit! Strangelove, nimic, moncher?
Tin sa te contrazic, testat pe pielea mea. Daca e futere cum trebuie, laba este in plus si degeaba. Nu mai functioneaza Embarassed

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Desmosedici Mier Mar 10, 2010 12:58 am

piretenu_vostru a scris:
Desmosedici a scris:Futere non futere, labam necesarum est... Maximus! Dixit! Strangelove, nimic, moncher?
Tin sa te contrazic, testat pe pielea mea. Daca e futere cum trebuie, laba este in plus si degeaba. Nu mai functioneaza Embarassed

Ca sa fiu in ton cu regulamentul... Puuuuula mea! Diversificatum necesarum est. Et nevastam muie datum multum daca futere vaginus strainus... Vivere labam!
Desmosedici
Desmosedici

Mesaje : 50
Data de inscriere : 07/03/2010
Varsta : 113
Localizare : In cocar cu liftu'!

Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Doctorupizdii Mier Mar 10, 2010 1:01 am

...si de facto, dar si de jure, va babarditzi amindoi in cur. E bine...acum v-atzi cunoscut, va putetzi acupla. Ma topeshte romantismul asta....sint un sensibil. Ce-mi curg lacrimi din pula, mamaaaaaaa.....minca-v-ar mama de bashinari....

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Mier Mar 10, 2010 1:06 am

piretenu_vostru a scris:
Tin sa te contrazic, testat pe pielea mea. Daca e futere cum trebuie, laba este in plus si degeaba.
Cu caesar ? ala stiam ca e cu urina mai mult, face spirala ...
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Vizitato Mier Mar 10, 2010 1:06 am

Doctorupizdii a scris:...si de facto, dar si de jure, va babarditzi amindoi in cur. E bine...acum v-atzi cunoscut, va putetzi acupla. Ma topeshte romantismul asta....sint un sensibil. Ce-mi curg lacrimi din pula, mamaaaaaaa.....minca-v-ar mama de bashinari....
ai grija in pula mea de lacrimile alea din pula sa nu fie vreun sculament ceva, ca ai belit cocaru in anus

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Vizitato Mier Mar 10, 2010 1:08 am

Carmine a scris:
piretenu_vostru a scris:
Tin sa te contrazic, testat pe pielea mea. Daca e futere cum trebuie, laba este in plus si degeaba.
Cu caesar ? ala stiam ca e cu urina mai mult, face spirala ...
Pa caesar vad ca l-ai testat tu, ca su nu stiam ce afinitati are, inca nu m-am saturat de femei, dar e bine de stiut, ca vad ca esti la curent. Te anunt cand ma reorientez Laughing

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Mier Mar 10, 2010 1:11 am

paune ai inceput sa te impaunezi p-aci. ai deja warn, fara litera mare la inceput de fraza ca-mi bag pula. cum ramane cu nelinistea de pe vechiul forum si linistea dupa clubMB ? ma ..... aveti acum la liniste de va plictisiti.
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Vizitato Mier Mar 10, 2010 1:29 am

Carmine a scris:paune ai inceput sa te impaunezi p-aci. ai deja warn, fara litera mare la inceput de fraza ca-mi bag pula. cum ramane cu nelinistea de pe vechiul forum si linistea dupa clubMB ? ma ..... aveti acum la liniste de va plictisiti.
pai ce exemplu dai tu, ca tot cu litera mare ai scris. linistea ramane acolo, balciu'aci

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Doctorupizdii Mier Mar 10, 2010 1:36 am

Space...the final frontier... These are the voyages of the starship Enterprise. Its continuing mission...to seek out new life and new civilization... TO BOLDLY GO WHERE NO ONE HAS GONE BEFORE. taaaaa-ta-ta-taaaaaa-ta-ta-taaaaaaa.....

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Dr.Strangelove Mier Mar 10, 2010 9:21 am

Desmosedici a scris:Futere non futere, labam necesarum est... Maximus! Dixit! Strangelove, nimic, moncher?

Ma vad invadarat sa achiesez la ideile basite din mintea nascatoare de minuni a marelui Confucius sau Caesar, cum pula mea l-o chema pe micul bastard. Pentru imparatia sa, prevad un viitor plin doar de non futere, presarat din cand in cand cu sugere is best.
Dr.Strangelove
Dr.Strangelove

Mesaje : 38
Data de inscriere : 08/03/2010
Varsta : 102
Localizare : Bucangeles

Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Doctorupizdii Mier Mar 10, 2010 4:10 pm

O dam in labareala trista...e fix cum v-am zis io...tzara de cacat, forumuri de cacat, totul e fecale... http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=347990 Na de aici...culturalizatziva in pula mea, ca muritzi cu buricu netaiat si p-asta n-atzi citit-o de cind purtatzi pula...

Imi fac forum despre cacat, nu ma mai complic cu onanisme... Il si fac primu din romania...deci o treaba unicata. Sau unicacata.

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Sam Mar 13, 2010 1:00 am

DJ_RZN si forumul lui de cacat ! MUIE ! Disperati baietii.

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Dsazl
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Doctorupizdii Sam Mar 13, 2010 1:17 am

Forumurile de mercedes sint de cacat la ora actuala. Asta e...ce pula mea, de la mare la mic e labareala anala. Ma intreb cit va dura pina va fi preluat ala abandonatu'...de respira greu.

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Sam Mar 13, 2010 1:34 am

Pana una alta Adevaratul forum mercedes e cel mai tare, asa ca MUIE ! la TOTI!
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Doctorupizdii Sam Mar 13, 2010 1:41 am

Primu' forum adevarat e de departe shukar, pula mea... nu tu milogu' s.a. cu reparatzii pe dea moaka, nu tu omosexuali care nici cheia nu au habar un'se baga... ce sa ceri mai mult ? Dai in pula mea pe totzi, io vreau sa riz. Restu' pula mi se rupe.

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Vizitato Sam Mar 13, 2010 2:52 am

Carmine Copilu' de aur a scris:Pana una alta Adevaratul forum mercedes e cel mai tare, asa ca MUIE ! la TOTI!
pula mea esti moderator si mai scri si cu litera mare la inceput. hal de exemplu.... e adevarat o pula, nici macar cobra rulzzz nu mai ie nici imperiala nici fututa, gata s-a dus.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Doctorupizdii Sam Mar 13, 2010 11:04 pm


Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Desmosedici Dum Mar 14, 2010 12:52 am

Ce imi bag io pula in gura mea si a alora care au dreptate... O venit momentul sa va dau ceva bun... bun, bun, buuuun de tot.


...


Taaaaa - daaaaa...

http://club-mercedes-constanta.com/

...

Nea golden kid, nea pussy's doc, nea your_friend and nea bad luck, in pulili voastre, vreau sa va auz parerile si sa va citesc comentariile dumneavoastra pe acest subiect. (o basculanta de) MUIE!
Desmosedici
Desmosedici

Mesaje : 50
Data de inscriere : 07/03/2010
Varsta : 113
Localizare : In cocar cu liftu'!

Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Dum Mar 14, 2010 4:51 am

[quote="Desmosedici"]Taaaaa - daaaaa...

http://club-mercedes-constanta.com/

...

, muie muie muie !!!!!!!!!!!


Ultima editare efectuata de catre Carmine Copilu' de aur in Dum Mar 14, 2010 12:25 pm, editata de 1 ori
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Doctorupizdii Dum Mar 14, 2010 5:00 am

Le shtie baiatu... ce dat dracu sint... E circu gros, las ca-i bine, e de ris.

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Dum Mar 14, 2010 5:04 am

rasu creste speranta de viata. pana la sfarsitul lunii o sa avem 10 forumuri mercedes. forumuri ... forme fara fond, o gaoace colorata si lipsita de miez, ca napolitanele turcesti de dupa revolutie. si mie imi place sa ma raz, forumul asta oricum e za best. care cere ajutor in reparatia troacei ia ban pe viata !
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Doctorupizdii Dum Mar 14, 2010 5:07 am

Carmine Copilu' de aur a scris:care cere ajutor in reparatia troacei ia ban pe viata !
Aveam io citeva intrebari... da-i intreb p-aia de la clubmb, ca shtie baietzii...

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii) Empty Re: Primavara rasar .... forumurile mercedes (gaozeii)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum