Mercedes forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vrei S-Agati Gagici Bune?

2 participanți

In jos

Vrei S-Agati Gagici Bune? Empty Vrei S-Agati Gagici Bune?

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Mar Mar 16, 2010 7:46 pm

Vrei S-Agati Gagici Bune?
Invata Sa Abordezi Orice Femeie Afla Secretele Seductiei Garantate!
carti-electronice.com

in caz ca nu-ti iese :

Mercenarul - magazin de arme
Arme pentru airsoft si accesorii. Nu necesita autorizatie.
www.mercenarul.ro
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Vrei S-Agati Gagici Bune? Empty Re: Vrei S-Agati Gagici Bune?

Mesaj  Doctorupizdii Mar Mar 16, 2010 8:14 pm


Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Vrei S-Agati Gagici Bune? Empty Re: Vrei S-Agati Gagici Bune?

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Mar Mar 16, 2010 8:19 pm

Manual de futut in cur

(pentru baeti de baeti, smecheri, baeti de cartier si printese, regine, imparatese etc, fetite adevarate, de curve invidiate, dolce & gabani, armani, versace & shit; tocilarii n-au voie)

Am constat de mult ca un mare numar de persoane ajunge pe amaratu meu de blog cautand diverse sfaturi referitoare la fututul in cur.
Intrebari ca:

cum, când şi de ce să-ţi fuţi muierea-n cur?
daca te futi in cur poti ramne gravida
daca vreau sa o fut in cur trebe prezervativ
fut normal sau fut in cur
creme pentru futut an cur
cm reusesc sa-mi fut an cur iubita
ce se intampla daca o fut in cur
cum as vrea sa fiu fututa in cur prima data
e bine ca femeie sa te futi in cur

sunt la ordinea zilei.
(mai multe gasiti la categoria asta)

Drept pentru care, dupa multe cercetari (teoretice), am reusit sa fac de un manual de intrebuintare a curului. Pentru futut.

Sa incepem.

Important este, inaintea fututului in cur, regimul alimentar al printesei. Pentru o desfasurarea cat mai reusita a evenimentelor si senzatii cat mai tari, va recomand sa le indopati pe printese cu 2-3 ore inainte cu o shaorma + iaurt (iaurtul e de baza, peste shaorma puteti sa sariti), dupa care sa le dati o bere rece.
Aceasta combinatie va asigura relaxarea maxima si lubrefierea gaozului bagaboantei.
E garantata 100%.

Boon, ai ajuns cu printesa in pat, ii scoti boarfele, o pui cu muia la cearsaf, si i-o bagi in fofoloanca. Trebuie sa incepi futingul in stilul asta, e obligatoriu.

In timp ce dai la buci, ii desfaci bucile cu mainile si ochesti bine gaozu.
Pui o mana pe pula, si cu mana ailalta o tii de burta pe printesa. Atentie, tre sa o tii bine, da nu sa strangi ca tzaranu, ca se prinde.
Dupa ce te-ai pus in pozitia asta, totul depinde de viteza. Important e ca viteza ta sa fie mai mare decat a ei.

Scoti pula din fofoloanca dupa care, ca tot ti-am zis sa tii pula cu mana si te te holbezi bine unde-i gazozu, i-o infingi in cur dintr-o singura miscare. E important sa ochesti bine, ca sa nu ratezi, si sa impingi cu putere.

Daca printesa urla, n-o baga in seama, e de placere si face fitze. Da-i tare mai departe.
Daca cumva se smuceste si zguduie prea tare, e tot de placere, si d-aia ti-am zis sa o tii cu mana de burta, sa nu sara din pula de atata fericire.

O sa urle, o sa zbiere, cu cat impingi mai tare si mai repede, cu atat o sa se simta printesa mai misto. Chestie exprimata clar de ragetele ei.

Nu te va uita niciodata. Garantat!
p.s. daca nu urla cand i-o bagi in cur, inseamna ca nu are numai fofoloanca cat galeata, ci si cur, si probabil cand ai pupat-o pe bot, ai pupat in pula 3 orase.

Ca alternativa, daca ii printesa cu initiativa.
tu stai pe pat, cu pula in sus.
printesa se urca cu picioarele pe un scaun, se intoarce cu curu la tine.
se apleaca putin, flexeaza genunchii, isi desface bucile cu mainile, apoi isi da drumu pe spate, cu genunchii flexati, astfel incat sa pice direct cu curu in pula.
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Vrei S-Agati Gagici Bune? Empty Re: Vrei S-Agati Gagici Bune?

Mesaj  Doctorupizdii Mar Mar 16, 2010 8:37 pm


Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Vrei S-Agati Gagici Bune? Empty Re: Vrei S-Agati Gagici Bune?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum