Mercedes forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vand Statie amplificare si Egalizator sunet

2 participanți

In jos

Vand Statie amplificare si Egalizator sunet Empty Vand Statie amplificare si Egalizator sunet

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Mar Mar 16, 2010 10:45 pm

Invata sa scrii ba' retardatule. muie. porcu' afacerist, vinde toate gunoiele pe care le gaseste in tomberoanele din zalau. muie.
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Vand Statie amplificare si Egalizator sunet Empty Re: Vand Statie amplificare si Egalizator sunet

Mesaj  Mircea seful Constantei Mar Mar 16, 2010 10:47 pm

Carmine Copilu' de aur a scris:Invata sa scrii ba' retardatule. muie. porcu' afacerist, vinde toate gunoiele pe care le gaseste in tomberoanele din zalau. muie.

Aici poti sa-l muiesti cat vrei....baga...Muioc in cur lu' bisnitzaru' de prezoane
Mircea seful Constantei
Mircea seful Constantei
Admin
Admin

Mesaje : 73
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

https://mercedes.forumgratuit.ro

Sus In jos

Vand Statie amplificare si Egalizator sunet Empty Re: Vand Statie amplificare si Egalizator sunet

Mesaj  Vizitato Mier Mar 31, 2010 6:47 pm

Suntetzi niste nefututzi manelisti, care au avut o copilarie zdrumcinata de certurile si bataile din familie,

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Vand Statie amplificare si Egalizator sunet Empty Re: Vand Statie amplificare si Egalizator sunet

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Mier Mar 31, 2010 10:15 pm

Marele_pulos a scris:M-i se fix fute de voi si de parerile voastre tampite...

Suntetzi niste nefututzi manelisti, care au avut o copilarie zdrumcinata de certurile si bataile din familie,

Bafta la supt pula fraierilor !
Hai sa-mi bag pula-n tine. Bah saracule, sclavule, gunoierule, muistule ! Mai ai probleme cu pizda ? Ai mai gasit ceva piese prin gunoi ? Lasa ca le vinzi pe clubmercedes bagamias pula, nuti mai place linistea de pe forumul crescatorului de iepuri. Pentru asta MUIE si ban de IP, ca asa vrea muschii mei. Daca ai vreo problema te adresezi Adminilor, adica mie si lu' Mircea.


Ultima editare efectuata de catre Carmine Copilu' de aur in Joi Apr 01, 2010 1:30 am, editata de 1 ori
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Vand Statie amplificare si Egalizator sunet Empty Re: Vand Statie amplificare si Egalizator sunet

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Mier Mar 31, 2010 10:20 pm

A, si inca ceva, ti-am sters si userul. Muie, spor la cautat in gunoi, poate mai gasesti vreun etrier defect, sau vreun amortizor. Sa vii sa-ti donez niste calorifere , poate le schimbi si tu p-alea de fonta. Apropo , culoarea roz nu se mai poarta in casa de prin '81, mai ales aia cu sclipici mai zugraveste. Ce-ti mai face aeroterma victronic luata din Europa ? Mai merge convectia? cacareaza.
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Vand Statie amplificare si Egalizator sunet Empty Re: Vand Statie amplificare si Egalizator sunet

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Joi Apr 01, 2010 12:27 am

Vand Statie amplificare si Egalizator sunet Dscf0073f

Vand Statie amplificare si Egalizator sunet Dscf0046eVand Statie amplificare si Egalizator sunet Dscf0038t
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Vand Statie amplificare si Egalizator sunet Empty Re: Vand Statie amplificare si Egalizator sunet

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum