Mercedes forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Locul meu unde pot sa imi bag pula linisitit - jurnal spurcat.

4 participanți

In jos

Locul meu unde pot sa imi bag pula linisitit - jurnal spurcat. Empty Locul meu unde pot sa imi bag pula linisitit - jurnal spurcat.

Mesaj  Rasputin Joi Mar 18, 2010 11:43 pm

1. Bag pula in tara asta de cacat ca o fututa de groapa mi-a spart un amortizor acu cateva zile. Futu-ti mortii matii ca am dat si 120 de lei pe taxa pulii de drum. Acu tre sa donez niste sloboz vre-o kila sa imi iau amortizor ca vine pastele si pula bani .


Ultima editare efectuata de catre Rasputin in Joi Mar 18, 2010 11:48 pm, editata de 2 ori

Rasputin

Mesaje : 11
Data de inscriere : 18/03/2010

Sus In jos

Locul meu unde pot sa imi bag pula linisitit - jurnal spurcat. Empty Re: Locul meu unde pot sa imi bag pula linisitit - jurnal spurcat.

Mesaj  Desmosedici Joi Mar 18, 2010 11:45 pm

bine iti bagasi pula, conferentiare! propun deschiderea unui topic dedicat in care sa fie luata rovinieta'n pula. atentie la scris. fara litera mare ca iei ban! =))
Desmosedici
Desmosedici

Mesaje : 50
Data de inscriere : 07/03/2010
Varsta : 113
Localizare : In cocar cu liftu'!

Sus In jos

Locul meu unde pot sa imi bag pula linisitit - jurnal spurcat. Empty Re: Locul meu unde pot sa imi bag pula linisitit - jurnal spurcat.

Mesaj  Rasputin Joi Mar 18, 2010 11:47 pm

nu ma pot abtine ..ma fut in ea de rovinieta muieee

Rasputin

Mesaje : 11
Data de inscriere : 18/03/2010

Sus In jos

Locul meu unde pot sa imi bag pula linisitit - jurnal spurcat. Empty Re: Locul meu unde pot sa imi bag pula linisitit - jurnal spurcat.

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Joi Mar 18, 2010 11:51 pm

bah dativan pula mea, daca vorbiti de 126 p-aici aveti ban direct.
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Locul meu unde pot sa imi bag pula linisitit - jurnal spurcat. Empty Re: Locul meu unde pot sa imi bag pula linisitit - jurnal spurcat.

Mesaj  Mircea seful Constantei Joi Mar 18, 2010 11:51 pm

Rasputin a scris:1. Bag pula in tara asta de kkat ca o fututa de groapa mi-a spart un amortizor acu cateva zile. Futu-ti mortii matii ca am dat si 120 de lei pe taxa pulii de drum. Acu tre sa donez niste sloboz vre-o kila sa imi iau amortizor ca vine pastele si pula bani .

mai o litera mare la inceput de propozitie...si BAN scrie pe tine....dai mai departe cu muiocu'
Mircea seful Constantei
Mircea seful Constantei
Admin
Admin

Mesaje : 73
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

https://mercedes.forumgratuit.ro

Sus In jos

Locul meu unde pot sa imi bag pula linisitit - jurnal spurcat. Empty Re: Locul meu unde pot sa imi bag pula linisitit - jurnal spurcat.

Mesaj  Rasputin Vin Mar 19, 2010 12:15 am

cine pula mea are 126.. iar la faza cu litera mea o sa fiu atent in pula mea, ce v-ati aprins asa ....eu mai bag odata pula si ma culc cu pula sculata dand muie in somn lui elena udrea.. elephant

Rasputin

Mesaje : 11
Data de inscriere : 18/03/2010

Sus In jos

Locul meu unde pot sa imi bag pula linisitit - jurnal spurcat. Empty Re: Locul meu unde pot sa imi bag pula linisitit - jurnal spurcat.

Mesaj  Rasputin Vin Mar 19, 2010 10:07 pm

as vrea sa imi bag pula in toti retardatii care lucreaza in service si nu nici o treaba si au venit in service sa repare masini de unde vindeau shaorma....din cauza unuei mufe cazute schimba alternator ..baterie ...computer ... contact...muieeee asta treaba a patit-o un prieten de al meu ...si iar muie cu pula sculata/ bounce

Rasputin

Mesaje : 11
Data de inscriere : 18/03/2010

Sus In jos

Locul meu unde pot sa imi bag pula linisitit - jurnal spurcat. Empty Re: Locul meu unde pot sa imi bag pula linisitit - jurnal spurcat.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum