Mercedes forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci?

5 participanți

In jos

Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci? Empty Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci?

Mesaj  Desmosedici Sam Iul 10, 2010 11:32 pm

bah pulelor! ce oole mele e linsitea asta paci? vad ca nu mai sunt subiecte. nu mai sunt dezbateri. nu mai sunt atasamente... ce pulele noastre mai bagam interesant paici? aveti grija cu punctuatia si ortografia ca e de rau. adica pula punctuatie, pula ortografie!
Desmosedici
Desmosedici

Mesaje : 50
Data de inscriere : 07/03/2010
Varsta : 113
Localizare : In cocar cu liftu'!

Sus In jos

Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci? Empty Re: Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci?

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Mier Iul 28, 2010 10:43 pm

Pula mea, atata ne-am pishat ca am ramas fara urina, cu cine dracu sa te bati, daca baietii au avut 6 vizitatori pe zi (cei mai multi). pana si mirobolantul mercedes rpdforum (adica za best in za uarld, primul forum adevarat!!!!) a avut mai multi utilizatori on line decat benz sange si clubmb.caccidioza, si asta fara reclama platita pe goagle si alte motoare. Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci? Empty Re: Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci?

Mesaj  Mircea seful Constantei Mier Iul 28, 2010 10:47 pm

Carmine BOSSul cONSTANTEI a scris:Pula mea, atata ne-am pishat ca am ramas fara urina, cu cine dracu sa te bati, daca baietii au avut 6 vizitatori pe zi (cei mai multi). pana si mirobolantul mercedes rpdforum (adica za best in za uarld, primul forum adevarat!!!!) a avut mai multi utilizatori on line decat benz sange si clubmb.caccidioza, si asta fara reclama platita pe goagle si alte motoare. Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

boss:ai grija pe viitor cu litera aia mare la inceput de propozitie

sa-i dau muioc lu' dj-u pulii mele rzn...

al vostru sef al cONSTANTEI MIRCEA!!!
Mircea seful Constantei
Mircea seful Constantei
Admin
Admin

Mesaje : 73
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

https://mercedes.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci? Empty Re: Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci?

Mesaj  Desmosedici Dum Aug 29, 2010 9:15 pm

liniste... liniste... liniste... cum comentam si noi ultimele telenovele forumistice?
Desmosedici
Desmosedici

Mesaje : 50
Data de inscriere : 07/03/2010
Varsta : 113
Localizare : In cocar cu liftu'!

Sus In jos

Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci? Empty Re: Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci?

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Dum Aug 29, 2010 9:19 pm

Desmosedici a scris:liniste... liniste... liniste... cum comentam si noi ultimele telenovele forumistice?

HAHAHAHHAHAHAAHAH Cineva a ramas fara posturi si cont pe forumul caccidios, iepurist, muist.
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci? Empty Re: Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci?

Mesaj  Desmosedici Joi Oct 21, 2010 11:39 pm

nu mai dam si noi pe careva inspre pulie noastre? ramaseram fara inspiratie?
Desmosedici
Desmosedici

Mesaje : 50
Data de inscriere : 07/03/2010
Varsta : 113
Localizare : In cocar cu liftu'!

Sus In jos

Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci? Empty Re: Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci?

Mesaj  Doctorupizdii Lun Noi 08, 2010 1:43 am

Desmosedici a scris:nu mai dam si noi pe careva inspre pulie noastre? ramaseram fara inspiratie?
Ba daaaaa...cum altfel ? Iete io...va dau in pula mea pe totzi. Si nu oricum, rind pe rind, ca la moara. Si dupa ce termin, ma amuz cum va ustura gaozu. Pardon...ne amuzam, sa nu fiu egoist...se shtie ca imi place in grup.

Care are obiectzii, trimite in pula mea un meil la misebeleshtepula@yahoo.com sau la tirimiashcoaielepeburtamatii@gmail.ro. Care nu are, sami suga pula....alternativ, poa sa dea un shpritz si scapa de muie. Si datzi si voi mai cu talent pe forum, futuvangura mortzi, ca tare plictisitori vatzi facut de la o vreme...mai punetzi mina si futetzi ceva strain...mai o laba tematica...mai o votca stinsa cu bere...poate ajuta...

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci? Empty Idiotii de azi

Mesaj  giorgio1 Vin Noi 19, 2010 12:16 pm

Idioti de azi! Nu au ce face.Acestia sunt viitorul tarii.Niste gunoaie fetidice!Creierul lor e inlocuit de aceste gunoaie.Rusine!Un examen psihiatric ar fi de folos!

giorgio1

Mesaje : 8
Data de inscriere : 19/11/2010

Sus In jos

Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci? Empty Re: Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci?

Mesaj  Mircea seful Constantei Vin Noi 19, 2010 8:15 pm

giorgio1 a scris:Idioti de azi! Nu au ce face.Acestia sunt viitorul tarii.Niste gunoaie fetidice!Creierul lor e inlocuit de aceste gunoaie.Rusine!Un examen psihiatric ar fi de folos!

sa mori tu coae?daca mai vad litera mare la inceput de propozitie zbori!!!
Mircea seful Constantei
Mircea seful Constantei
Admin
Admin

Mesaje : 73
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

https://mercedes.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci? Empty Re: Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci?

Mesaj  giorgio1 Vin Noi 19, 2010 8:39 pm

JEGULE! Nu vezi ce mecla de tampit ai?Du-te la psihiatru sa te tratezi.Esti o nulitate burtoasa!!!Idiot mare si prosT!Te-ai gasit sa scrii pe forum cu Mercedes.

giorgio1

Mesaje : 8
Data de inscriere : 19/11/2010

Sus In jos

Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci? Empty Re: Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci?

Mesaj  Mircea seful Constantei Vin Noi 19, 2010 9:02 pm

giorgio1 a scris:JEGULE! Nu vezi ce mecla de tampit ai?Du-te la psihiatru sa te tratezi.Esti o nulitate burtoasa!!!Idiot mare si prosT!Te-ai gasit sa scrii pe forum cu Mercedes.

sa ma pis si pe tine si pe maicata si pe sorata si pe tactu si pe mercedesu tau Smile))
Mircea seful Constantei
Mircea seful Constantei
Admin
Admin

Mesaje : 73
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

https://mercedes.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci? Empty Re: Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci?

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Vin Noi 19, 2010 9:45 pm

mai dativa bah in pula mea. doctupizdii nu mai are loc decat aici, pe latrinatv. giorgio esti un cacat. MUIE !
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci? Empty Re: Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci?

Mesaj  Mircea seful Constantei Vin Noi 19, 2010 9:46 pm

Carmine BOSSul cONSTANTEI a scris:mai dativa bah in pula mea. doctupizdii nu mai are loc decat aici, pe latrinatv. giorgio esti un cacat. MUIE !

un cacat pansat
Mircea seful Constantei
Mircea seful Constantei
Admin
Admin

Mesaje : 73
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

https://mercedes.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci? Empty Re: Ce pula calului in varful dealului e linistea asta p-aci?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum