Mercedes forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie

2 participanți

In jos

Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie  Empty Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Mar Sept 07, 2010 10:57 pm

si-a luat la muie de la Doctoru'Pizdii, cel putin asa afirma, si e tare ofensat, drept urmare a sters contul Pizdii de pe forumul achiesator... Sa curga vidanja cu cacat ! =)))))

Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie  I207860372736723

cati iepuri (cu sau fara caccidioza) o fi vandut ca sa-si cumpere mandretea de cobra ? Revenim cu dezvaluiri. =))=)))=)))
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie  Empty Re: Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie

Mesaj  Doctorupizdii Vin Ian 14, 2011 8:43 pm

Ba, sami bag pula...cum mia scapat mie circota asta... Dadadaaaaaaaaaaa, yepurila shia luato la mumu. Si o ia gros, ca doctorupizdii ia pus ambreiaj nou la codirla pe banii lui, ia facut si RAR la Calaramiash so treaca de la 240 la 200 dizal tot pe banii lui, ca e vremuri caccidioase si ie impozitili mari si e baiat sarac...si ia pus si rotzi pe gunoi... si pula mea...si cind a facut socoteala, doctoru slobozit bagase ca tembelu vro juma de muie de euroi in trancan...

Si ca sa fie muia suprema, ia neamule care vrei cobra dooste dizal inscrisa cu actili drepte si toate la zi la superba suma de 500 de ieuro...ia galbena, praleoooooooo....in curind pe ecrane la mercedeze de vinzare. Si sami bag pula in totzi iepurii din romania. SGTZ PL...

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie  Empty Re: Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Vin Ian 14, 2011 9:04 pm

HIHIHIHIHIHIHI, forumu caccidios a disparut intre timp. e tot pe vechitura de forum unde isi vinde partzurile, deja a avansat, a facut un salt urias, are 126. rila iepurila vinde iepuri sasi ia rable.
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie  Empty Re: Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie

Mesaj  Doctorupizdii Vin Ian 14, 2011 9:11 pm

Sa nu uitam de chilotzi, hantze si trentze...dezinformarea costa. Ma cac pe mine...afaceristu intzepat...

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie  Empty Re: Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Vin Ian 14, 2011 9:27 pm

o fi vandut chilotzoiul ala mare ca se anunta iar ger sami bag pula ....
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie  Empty Re: Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie

Mesaj  Doctorupizdii Vin Ian 14, 2011 9:56 pm

In cazu asta sa scos...ishi ia balena, dal in pula mea.

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie  Empty Re: Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie

Mesaj  Doctorupizdii Lun Ian 17, 2011 1:57 pm

...si imi retrag cuvintele in pula mea...cobra galbena taman sa vindut, sa dus in mortzii ei, yepuroiu a supt si pula lu papa de la roma, poa sa se puna si in cur si in cap, sa pishat pe dooj de milioane si ceva marunt, miam recuperat gloaba, ma fut in rasa lui si imi bat pula de fiecare din iepurii lui pina imi dau drumu pe ei. Sai dorim un calduros "sugices" noului proprietar, care deja o adora si vrea sa se culce cu ea cu scopu de a o fute.

Topicu poa sa se incuie, sa poa sa ramiie dashchis pin la urmatoarea papacioaca ce o so mai ia tzaranu.

PS si daca ma da in judecata, imi bag pula in masa. Si daca sta si e buna, va anuntz.

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie  Empty Re: Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Lun Ian 17, 2011 9:34 pm

Doctorupizdii a scris:.... Si daca sta si e buna, va anuntz.
neaparat. da sa aiba tzatze !!! nu ca aia din pozili secsi.
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie  Empty Re: Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Lun Ian 17, 2011 9:35 pm

nui mai trebuie cobra, are 126. 20 de milioane - 20 de iepuri.
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie  Empty Re: Caccidiosul, Rila Iepurila si-a luat la muie

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum