Mercedes forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! )

5 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! ) - Pagina 2 Empty Re: VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! )

Mesaj  Doctorupizdii Lun Mar 15, 2010 2:37 pm

...mai ales cind peshtele pute oribil a pizda...

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! ) - Pagina 2 Empty Re: VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! )

Mesaj  DOMN PROBLEMA Lun Mar 15, 2010 7:28 pm

esenta sta in capulapeste, totu pleaca de acolo care mai are ceva in el, cu cat e mai incarcat cu atat pute mai mult a pizda cu cat e mai gol cu atat pute mai mult a prostie. mai exista si o varianta in cazul capulapeste cand acesta este imbibat cu multa masculinitate unde de foarte multe ori a inceput sa puta a pula drept urmare in urma miscarilor celor care de la vreme a inceput sa le placa mult sa suga, problema e ca pe zi ce trece mirosul de pizda venit din anumite guri a inceput sa fie dispara, fiind inlocuit de cel de pula, drept urmare......... la la la la la laaaaa

DOMN PROBLEMA

Mesaje : 9
Data de inscriere : 15/03/2010

Sus In jos

VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! ) - Pagina 2 Empty Re: VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! )

Mesaj  Doctorupizdii Mar Mar 16, 2010 2:25 am

Daaa...kandeshte filozofu in cite unii intr-un fel de-tzi vine s-o iei la laba cu manushi de box. Io casc aici de-mi trosneshte falca si la altzii le arde de shopanhauar... v-a dilit laba si spirtu trecut pin piine, futu-va-n gura... mai ducetzi-va la pizda in pula lu hector, ca uite ce vi se intimpla cind se strica zlobozu in coaie si se urca la mansarda, se face hindel la creier.

Ori administratorii de drept vin cu ceva antiplictis de rizeala si amuzeala, ori ne bagam pula in el de sait. Tangentzial ma ia boreala, exponentzial a dat plictisu in mine.

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! ) - Pagina 2 Empty Re: VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! )

Mesaj  Vizitato Mar Mar 16, 2010 2:27 am

ce-i aia pizda ma atotstiutorule?

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! ) - Pagina 2 Empty Re: VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! )

Mesaj  Piaza_rea Mar Mar 16, 2010 8:33 am

Vizitato a scris:ce-i aia pizda ma atotstiutorule?

Uite aici ce-i aia pizda : Smile)))))))))))))

Piaza_rea
Piaza_rea

Mesaje : 49
Data de inscriere : 08/03/2010
Varsta : 109
Localizare : Prin padure , pe carare ... mai mai ....

Sus In jos

VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! ) - Pagina 2 Empty Re: VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! )

Mesaj  DOMN PROBLEMA Mar Mar 16, 2010 4:13 pm

Avand in vedere ca am fost un pic c-am mult OFtopic doresc sa revin in forta la subiect, doresc mai multe informatii despre aceasta oferta, ore folosire, numar de spalari, elasticul este banda sau subtire, mai multe detalii ar fii binevenite. Am oferit spre schimb mai sus o alta pereche de chiloti si nu am primit nici un raspuns, deci....
In legatura de LABA, acesta a aparut in urma aparitiei unei burti.
In antichitate, de mult, atunci cand maimuta a cazut din pom si a inceput sa mearga, elasticitatea acesteai cu tipul a disparut, un lucru foarte bun deoarece o mare perioada de timp maimuta era intr-o mare dilema si deaceea o mare perioada de timp aceasta nu a evoluat.
Dilema maimutei cazute din pom era ca nu stia ce se intampla, adica nu stia daca da o muie sau ia o muie. Dupa aparitia burtii coloana vertebrala a fost mult modificata si cu timpul aceasta nu a mai putut sa afle raspunsul pe care a tinut-o in loc milenii intregi ne putand evolua in vestita noastra inteligenta actuala.
Necesitatea a aparut imediat in momentul cand primul neuron a obligat-o ca dupa ce se pisa trebuie sa o scuture sa nu mai umble mereu stropita pe aceasta planeta, din multe scuturari repetate aceasta a observat cum in schimb primeste placere, placere ce venea o data cu acea desteritate repetata in mare forta. Momentul culminant, a fost realizarea eruptiei maxime si darmarea zidului care exista intre om si maimuta, reusise sa urce in lantul trofic, sa evolueze si sa gandeasca. Repetand aceleasi miscari de nenumarate ori a realizat ca se poate satisface singur si poate avea orice femela doar el asa in mintea lui el singur fara sa stie nimeni, in sfarsit avea si el un secret putea sa futa orice femeie. Singura intrebare care nu a primit raspuns in decursul milioanelor de ani care au trecut a fost aceea care a dat startul evolutiei umane, el dadea o muie sau o primea???
In ziua zilelor noastre unii dintre noi dupa mult efort inca mai cauta raspunsul si cu multe exercitii incearca sa afle in timp ce suge ce face el acolo da o muie sau ia o muie, alti chiar isi fac operatii pentri a isi scoate coaste si sa afle acel raspuns.
Masturbarea (LABA) a facut diferenta dintre om si maimuta cum zice si zicala (O LABA LA TIMPUL EI FACE CATE FEMEI VREI).
Labagii sau onanistii care umbla cu fofarlica si spun ca ei sunt acei zei care nu sau labarit niciodata, sunt cei mai convinsi LABARI din sistemul nostru solar, in rest noi cei mici si marunti ramanem cu noi insine si ne punem minte la multa imaginatie si rasfat cu multe imaginatii posibile asa singuri in secretul nostru.
Acei saci in care ne tinem samanta sau sperma (slobozul) numite si COAIE sau TESTICOLE, reusim sa le eliberam dupa o anumita varsta cu ajutorul femeilor, altii insista si raman devotati lucrului manual (LABEI), incercand si reusind cu mult succes si pana in ziua de azi sa reziste sa fie doar ei si prietenele lor MANUELA si SCRIITOAREA.
Am oferit aceasta lectura spre disparitia plictiselii si am oferit si o tema de gandit.
Astept multe pareri, raspunsuri sau explicatii mult mai detaliate din partea celor evoluati care au reusit sa treaca de acel prag, unde diferenta dintre maimuta si om a fost reusita.

DOMN PROBLEMA

Mesaje : 9
Data de inscriere : 15/03/2010

Sus In jos

VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! ) - Pagina 2 Empty Re: VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! )

Mesaj  Doctorupizdii Mar Mar 16, 2010 4:23 pm

S-a mai rupt lantzu trofic odata printr-o schisma, mai exact cind s-au dus doi maimutzoi sa se pishe si s-au trezit ca shi-o scutura unu in gaoaza aluilalt... adica laba in cur. Iete ceva nou, care merita dezvoltat.

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! ) - Pagina 2 Empty Re: VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! )

Mesaj  DOMN PROBLEMA Mier Mar 17, 2010 12:09 am

Avand in vedere LABA IN CUR spusa de DOMN DOCTOR, cel mai calificat dintre noi cu licenta de doctorat in arta cunoasteri omenirii, dupa multe studii si cercetari a adus in discutie un nou produs, LABA IN CUR. Laba in cur a fost, este si va fii un subiect foarte controversat intre anumiti studenti, putini la numar si majoritatea studentilor care fac si la ora actuala miscari de strada in Olanda ( Amsterdam ), Brazilia (Rio) si in multe alte tari printre care si Romania, unde au fost primiti cu oua marca Becali, marca LABA IN CUR.
Din cauza alimentatiei gen FAST FOOD, multora sistemul de evacuare (curul) s-a marit, facand loc in afara pulii si mainilor pentru a o masa, rezultand LABA IN CUR.
Multi dintre cei care ne conduc tara au reusit dupa revolutie sa afle ce inseamna acest fenomen. Dupa moartea acelui dictator, multi politiceni au reusit sa realizeze intru-un timp foarte scurt eficacitatea LABEI IN CUR. Dupa Rusia, America si Uniunea Europeana, curul romanilor s-a marit mult, facand loc ambelor maini pentru a reusii o satisfactie totala numita LABA-N CUR. Noi prostimea de rand nu am reusit inca performanta celor care fiind frati de sange cu FAT FRUMOS, au reusit intr-un an ce nu am reusit noi in 20 de ani, ei au avut gaozul mult mai largit si mult mai primitor fata de noi cotizantii la PAMPERSURILE lor. Ei azi conduc aceasta tara, tara care usor, usor matul curului sa largit foarte mult si nu mai poate sustine alte maini cu multe puli in cur, deci in CURand LABA IN CUR va disparea si de la noi, aceasta fiind o specie in prag de disparitie, nefiind protejata prin lege. Doresc pe aceasta cale posesorilor de GAOZ largit, pe care inca ii mai tine muschiul matului prin care ne trec FECALELE sa se apuce de sala cat inca mai pot pentru ca va urma acel inceput de SFARSIT.

DOMN PROBLEMA

Mesaje : 9
Data de inscriere : 15/03/2010

Sus In jos

VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! ) - Pagina 2 Empty Re: VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! )

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Mier Mar 17, 2010 12:13 am

imi pare rau, ma retrag, ma depaseste, doctorul in gaoaze poate sa achieseze, el e gaopizdar si doctor in pizde
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! ) - Pagina 2 Empty Re: VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! )

Mesaj  Doctorupizdii Mier Mar 17, 2010 12:19 am

Se cer citeva completari... s-a mai ajuns la laba in cur in citeva cazuri de consum excesiv de alcool cu scandal, miorlau si batai la buda cu lumina stinsa, iar pizda in momentul acela tinjea si baloshea, da pin la urma tot ieshea unu' cacat pe pula.

In alta ordine de idei, e de comentat adinc senzatzia diferita dintre muie si labancur, mai detaliat pe ala care suge pula il doare in cur, dar pe ala care o ia in bul nu-l doare in gura ci in pula... numit shtiintzific paradoxu' pizdii.

In rest, totu e jos palaria, initziativa lu colegu e laudabila, devine un pilon esentzial al comunitatzii noastre. Pe ce-am mai scump...

PS. Categoria labancur are contraindicatzii la portul chilotului fara dop de cur. Ca sa se evite o situatzie de cacat total.

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! ) - Pagina 2 Empty Re: VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! )

Mesaj  DOMN PROBLEMA Mier Mar 17, 2010 1:48 am

Doctorupizdii a scris:Se cer citeva completari... s-a mai ajuns la laba in cur in citeva cazuri de consum excesiv de alcool cu scandal, miorlau si batai la buda cu lumina stinsa, iar pizda in momentul acela tinjea si baloshea, da pin la urma tot ieshea unu' cacat pe pula.

In alta ordine de idei, e de comentat adinc senzatzia diferita dintre muie si labancur, mai detaliat pe ala care suge pula il doare in cur, dar pe ala care o ia in bul nu-l doare in gura ci in pula... numit shtiintzific paradoxu' pizdii.

In rest, totu e jos palaria, initziativa lu colegu e laudabila, devine un pilon esentzial al comunitatzii noastre. Pe ce-am mai scump...

PS. Categoria labancur are contraindicatzii la portul chilotului fara dop de cur. Ca sa se evite o situatzie de cacat total.


Bun asa, la cea ce ai spu mai sus sincer nu am reusit sa ma gandesc.
este o treba foarte amnuntita vis-a-via ce acel cacat cu acea coita de rosie aflata pe pula, mare dreptate ai si multi ar trebiu sa raman pe ganduri o perioada, nu mlta pentru ca la un moment dat le place si zice ca e salata. Suptul membrului in stare flasca are urmari de dureri in cur in momentul can se scoala acel orgal care la un moment dat zice :SEARA GARCEA ma numesc. Realizare dureri in cur este progresiva si aceasta pleaca in anumite intervale, durerea in cur .... pffff este foarte grava pana la un moment dat si acel moment multi l-au gasit la toaleta cand in momentul de CACA au realizat ca numai cand sau lasat pe vine, compresia care a avut loc in stomac a aruncat din ei tot fara sa isi dea seama, adica nici bine nu sau asezat ca gata sau si cacat.
Nedumerirea e maxima atunci cand un cur spart emana gaze nescangaloasa (adica cele fara zgomot gen HOOOOO) FARA ACEL parttttt, acel sunet care uneori zguduie pereti si ne umple chilotei de pistrui.
Acel om care nu isi mai aude curul in sunete se sperie pentru ca doar simte o caldura urat mirositoare si uneori de ceva zeama care ii pateaza pantaloni in diferite forme , atunci intra la idei si se duce la sala pentru intarirea muschilor inelului de anus, de unde poate canta o rapsodie in diferite sonate.

DOMN PROBLEMA

Mesaje : 9
Data de inscriere : 15/03/2010

Sus In jos

VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! ) - Pagina 2 Empty Re: VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! )

Mesaj  Doctorupizdii Vin Mar 19, 2010 1:26 am

Tematica a mai fost divagata in alt mediu mult mai propice... deci se cer lucruri noi, rapid, ca piere interesu si intervine bagatu pulii in sictir si dezgustul tactil comparabil cu ala trait dupa extragerea unui deget dintr-o pizda brinzoasa sever...pula mea care nu pricepe e idiot, se shtie...

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! ) - Pagina 2 Empty Re: VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! )

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI Vin Mar 19, 2010 8:37 pm

mai daten pula mea doctorupizdii, subiectul cu iepurosu nu se va demoda niciodata, e un fel de evergreen al forumului. avem si topicuri noi gen marirea de penis si "barbat caut femeie", care cred ca l-ai ratat. bafta sau .... muie deci !
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Mesaje : 318
Data de inscriere : 07/03/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! ) - Pagina 2 Empty Re: VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! )

Mesaj  Doctorupizdii Sam Mar 20, 2010 1:47 am

Se demodeaza, mincamiai pula... da benga in iepuri, dau pe spate si gata... gias hando chere toata lumea, c-a bashit mireasa. N-ai vazut in pula mea cite boale au pe ei ?

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Mesaje : 303
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! ) - Pagina 2 Empty Re: VAND CHILOTI PUTIN FOLOSITI ! (MUIE! )

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum